Остання надія диктатора. Звідки у путіна ідея “брудної бомби”, і що насправді за цим ховається?


15:3825.10.2022

Та істерика, яку влаштовує російське керівництво з приводу ніби-то намірів України використати неіснуючу “брудну бомбу” на своїй території, та настирливість, з якою міністр оборони рф Шойгу обдзвонював оборонні відомства провідних країн світу, розповідаючи цю маячню, говорять про те, что в Москві приготували або готують провокацію і мають на неї великі сподівання.

Як пише Телеграмм-канал Генерал СВР, відомий своїми інсайдами з кремлівських кабінетів, все і так, і не так, бо набагато гірше – може так статися, що у путіна нема більше чим шантажувати Україну і світ.

“Ми вже повідомляли, що 7 і 12 жовтня цього року були скасовані випробування ядерної зброї, які були ініційовані президентом Росії Володимиром Путіним. З 14 до 20 жовтня було ще П’ЯТЬ спроб провести випробування ядерної зброї і лише у двох випадках випробування відбулися, але їхні результати більше засмутили президента, ніж обнадіяли. 14 жовтня в Іркутській області відбулися підземні випробування ядерної зброї, результати якого, на думку фахівців-спостерігачів, не відповідали заявленим військовими даними. Намічені на 17 і 18 жовтня підземні випробування скасували через “технічні причини”, 20 жовтня підводні випробування в Баренцевому морі також скасували, а результати проведеного цього дня (точніше, ночі) підземного випробування в Кемеровській області також поставили під сумнів фахівці-спостерігачі.
Секретні випробування “надпотужної” зброї 20 жовтня в акваторії Фінської затоки взагалі виявилися фікцією. Понад сім мільярдів доларів були спущені у вуха Путіну у вигляді обіцянок створення новітньої надпотужної зброї, яка “практично готова до випробувань”, виявилася не готовою взагалі й “існує” в основному в уяві авторів та освоювачів бюджету.

Тепер треба пояснити, звідки пішла вся метушня з нібито підготовкою Україною вибуху “брудної бомби”. Увечері 20 жовтня, під час наради з представниками керівництва військового і силового блоків, Путін обговорював тему провалених випробувань ядерної зброї. У процесі обговорення дійшли до двох версій того, що сталося: або провал випробувань – це саботаж, і варто шукати винних, або можливостей використання ядерної зброї просто немає і чому – треба розбиратися. Але розбиратися і шукати винних, це час і метушня, яка може вилитися у витоки, з катастрофічними для режиму наслідками. Ось і прийшов під час обговорення “геніальний план”: “брудну бомбу” зробити не проблема, і якщо немає ПОКИ можливості використовувати тактичну ядерну зброю, значить треба, в разі гострої необхідності, якщо президент ухвалить таке рішення, використовувати “брудну бомбу”, звинувативши Україну в провокації на власній території. Бо застосуй російське керівництво “брудну бомбу”, виникає питання, “а де хвалена тактична ядерна зброя?”
Виходячи з цього, можна обережно резюмувати, що найближчим часом можливості російського керівництва використовувати ядерну зброю сильно перебільшені. Тепер Путіну залишається розбиратися, чому не вдаються випробування ядерної зброї, а до цього шантажувати використанням “брудної бомби”, звісно звинувачуючи в провокації Україну. Без ядерної зброї король може виявитися не просто голим, а й не королем”,- сказано в повідомленні.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Остання надія диктатора. Звідки у путіна ідея “брудної бомби”, і що насправді за цим ховається?' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube