Сам факт звертання Росії по допомогу до Ірану є визнанням Кремлем свого військово-політичного банкрутства, – Зеленський (ВIДЕО)


22:2118.10.2022

Маємо пам’ятати: сам факт звертання Росії по допомогу до Ірану є визнанням Кремлем свого військово-політичного банкрутства. Десятиліттями вони витрачали мільярди доларів на свій ВПК, а в підсумку пішли на поклін у Тегеран, щоб отримати доволі прості дрони та ракети.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав у своєму відеозверненні

“Сьогодні продовжилася битва за нормальне життя для наших людей. Частину російських дронів і ракет вдалося збити. Знову дякую за це нашим зенітникам, Повітряним силам. Зокрема, дякую 138-й Дніпровській зенітній ракетній бригаді за збиття чотирьох «Калібрів» і Херсонській зенітній ракетній бригаді за збиття російського штурмовика Су-25. Дякую й усім партнерам, які допомагають нам із протиповітряною та протиракетною обороною. Маємо пам’ятати: сам факт звертання Росії по допомогу до Ірану є визнанням Кремлем свого військово-політичного банкрутства. Десятиліттями вони витрачали мільярди доларів на свій ВПК, а в підсумку пішли на поклін у Тегеран, щоб отримати доволі прості дрони та ракети. Стратегічно це їм усе одно нічим не допоможе. Але зараз на тактичному рівні в терористів ще можуть виникати певні надії, якісь там розрахунки. Усе це розвалиться, як і попередні їхні розрахунки. 237 днів цієї війни доводять, що ми здатні знайти відповідь на будь-які загрози. Україна захистить себе. Дякую кожному і кожній, хто воює і працює заради нашої перемоги!” – сказав Зеленський.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube