Зеленський відповів на другу петицію щодо “мінімалки” для нардепів


22:3318.10.2022

Президент України Володимир Зеленський відповів на другу петицію щодо зменшення зарплат народних депутатів до “мінімалки”. Відповідь розміщено на сайті Президента, передає УНН.

Відповідаючи на петицію, Президент зазначив, що зменшення зарплат нардепів та позбавлення їх усіх пільг вимагає внесення змін до законів. Він додав, що нині у Верховній Раді зареєстровані відповідні законопроекти та доручив розглянути порушені в петиції питання спікеру ВР Руслану Стефанчуку.

“Станом на сьогодні на розгляді Верховної Ради України перебувають одразу декілька законопроектів, які стосуються встановлення народним депутатам України мінімальної заробітної плати та скасування необґрунтованих пільг та привілеїв на період дії правового режиму воєнного стану. Це також не виключає доопрацювання існуючих та розробки інших законодавчих ініціатив, спрямованих на справедливе і результативне вирішення порушеного у петиції питання. Відповідно до статті 85 Конституції України встановлено, що прийняття законів належить до повноважень Верховної Ради України. Ураховуючи зазначене, я звернувся до Голови Верховної Ради України Р.Стефанчука з проханням опрацювати викладені в електронній петиції пропозиції”, – йдеться у відповіді Зеленського.

Читайте: Екснардеп від «Блоку Петра Порошенка» сяде на 3 роки за зловживання службовим становищем

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зеленський відповів на другу петицію щодо “мінімалки” для нардепів' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube