“Опозиція до мобілізації – це не повстання проти режиму”. В Чехії з пересторогою ставляться до росіян, що втікають від війни


14:5916.10.2022

Росіяни, які тікають від мобілізації, не обов’язково проти війни, тому Захід має ставитися до них з пересторогою, вважає чеський генерал Петр Павел, який є одним з основних кандидатів на виборах президента Чехії у 2023 році.

“Опозиція до мобілізації – це не повстання проти режиму чи якась підтримка України. Молодь, яка намагається виїхати з країни, боїться за своє життя – це не означає, що вони проти війни. Я впевнений, що багато з них продовжуватимуть підтримувати націоналістичну політику Путіна”, – сказав генерал, який у 2015-2018 роках очолював військовий комітет НАТО.

“Я б точно не погодився із твердженням, що кожен, хто тікає з Росії, наш друг”, – сказав він.

Навпаки, заявив Павел, наплив росіян може становити неприйнятну загрозу національній безпеці, про що уже зараз можуть свідчити широкомасштабні протести в Празі.

“Чи можливо, щоб така країна, як наша, де вже є сильна російська п’ята колона, прийняла ще 40 000 -50 000 російських чоловіків? Людей, які не підтримують демократичний режим, які б не були вдячні Чехії як демократичній країні, які б залишалися на своїх націоналістичних позиціях? Це був би ризик для нашої внутрішньої безпеки”, – заявив він.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Опозиція до мобілізації – це не повстання проти режиму”. В Чехії з пересторогою ставляться до росіян, що втікають від війни' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube