Лукашенко визнає свою участь у війні з Україною, але вважає її гуманітарною


15:2404.10.2022

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко підтвердив, що Білорусь бере участь у війні в Україні, але бере участь нібито через лікування поранених російських військових і через надання прихистку українським біженцям.

Про це повідомляє підконтрольний Лукашенку телеграм-канал “Пул первого

На нараді з питань воєнної безпеки 4 жовтня Лукашенко сказав: 

“Що стосується нашої участі в спеціальній воєнній операції в Україні, ми беремо участь там. Ми цього не приховуємо. Але ми нікого не вбиваємо. Ми нікуди не посилаємо своїх військових. Ми не порушуємо свої зобов’язання”.

За його словами, участь Білорусі полягає в тому, щоб “не допустити поширення цього конфлікту на територію Білорусі”. А також, щоб не допустити нанесення удару по Білорусі “під прикриттям спеціальної військової операції з боку Польщі, Литви і Латвії”, тому що “в спину росіянам стріляти ніхто не буде з території Білорусі”.

“Так, ми лікуємо. Лікували людей, якщо потрібно. Так, ми годуємо людей. І не тільки росіян. Ми найбільше годуємо тих біженців, жебраків, бідних людей, які по 400-500 осіб за добу прибувають до нас з України. Ну як їх не нагодувати, як їх не лікувати?! Ось така наша участь у цій воєнній операції. Іншої немає і не буде”.

Враховуючи, що Росія використовувала територію Білорусі як плацдарм для нападу на Україну в лютому і продовжує використовуватись для завдання ракетних ударів по мирних містах України, це блюзнірство.

Хоча війська Білорусі не беруть прямої участі у війні в Україні, Лукашенко всіляко підлещується до Путіна, підтримує його кровопролитну війну і надає територію РБ для переміщення російської військової техніки та розміщення смертоносної зброї далекої дії.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Лукашенко визнає свою участь у війні з Україною, але вважає її гуманітарною' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube