Японія заборонила експорт до росії товарів, пов’язаних із хімічною зброєю


19:5826.09.2022

Японія заборонила експорт товарів, пов’язаних із хімічною зброєю, до росії в межах додаткових санкцій проти москви через її повномасштабне вторгнення в Україну. Генеральний секретар кабінету міністрів Японії Хірокадзу Мацуно заявив, що Токіо “глибоко стурбоване” можливим використанням ядерної зброї, пише УНН з посиланням на Reuters.

Окрім цього, Японія поширила санкції на 21 російську організацію, зокрема наукові лабораторії.

Цитата

“Японія глибоко стурбована можливістю використання ядерної зброї під час вторгнення росії в Україну”, – сказав Мацуно під час брифінгу для ЗМІ, додавши, що Японія продовжуватиме працювати з міжнародним суспільством у підтримці України та санкціях проти росії.

Що було раніше

Зазнавши невдачі на полі бою, путін мобілізує 300 000 солдатів, одночасно погрожуючи використовувати всі доступні засоби для захисту росії.

“Це не блеф”, – сказав диктатор у виступі, розціненому світовою спільнотою як загроза можливого застосування ядерної зброї.

У відповідь президент США Джо Байден під час виступу на Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку в середу звинуватив путіна у “відкритих ядерних погрозах Європі” та безрозсудній зневазі до зобов’язань щодо нерозповсюдження ядерної зброї.

За даними ЗМІ, Захід продумує плани реагування на випадок, якщо диктатор почне реалізовувати свої ядерні погрози щодо України та непублічно надсилають кремлю попередження про можливі наслідки.

Читайте: Зима без опалення: 5 секретів обігріву від японців (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Японія заборонила експорт до росії товарів, пов’язаних із хімічною зброєю' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube