«Або ПВК і зеки, або ваші діти» — Євгеній Пригожин прокоментував вербування ув’язнених в колоніях РФ


10:2716.09.2022

Співвласник ЧВК Вагнер Євген Пригожин, якого називають «кухарем Путіна», прокоментував відео про вербування ним ув’язнених для участі у війні в Україні. Як повідомляє Інсайдер, його коментар опублікувала компанія Пригожина «Конкорд» у соцмережі «ВКонтакте».

У ньому Пригожин називає людей з заборонених законодавством РФ приватних військових компаній «патріотами, які не можуть допустити ганьби своєї Батьківщини» та підкреслює, що вони мають неабиякий досвід, адже «пройшли десятки воєн, готуючи себе до найбільшого дня, коли гаряче улюблену Батьківщину потрібно буде захищати».

«Як мені здається, група невідомих осіб, яких, природно для нас усіх, там немає, чудово воює на бахмутському напрямі. Вони, можливо, не найвидатніші особистості, але й не закінчені довбо*би», — підкреслив він.

За його словами, якби він сам був ув’язненим — то мріяв би стати до лав ПК«Вагнера», щоб мати можливість «не лише спокутувати борг перед Батьківщиною, а й віддати його з лишком».

Щодо резонансу, який викликав факт вербування ув’язнених, яким через півроку обіцяють президентське помилування, Пригожин порадив незгодним «відправити на фронт своїх дітей».

«Або ПВК та зеки, або ваші діти – вирішуйте самі», — заявив він

Як повідомлялось, в мережі з’явилось відео, на якому Євгеній Пригожин особисто вербує кримінальних злочинців у одній з колоній РФ. На відео він розповідає їм про умови служби та обіцяє непогану фінансову винагороду. Під час цього промовиступу, повідомляє видання, Пригожину вдалося завербувати щонайменше 150 в’язнів.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Або ПВК і зеки, або ваші діти» — Євгеній Пригожин прокоментував вербування ув’язнених в колоніях РФ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube