Не менше $30 млрд. витратила рф на підкуп політиків в світі, – Шейтельман (ВІДЕО)


07:3315.09.2022

За останні десятиліття росія виділяла шалені гроші на підкуп політиків не лише на Заході, але й в інших країнах світу. Точних даних немає, але вони явно не жаліли на це ресурсів.
Про це 24 каналу розповів політтехнолог Михайло Шейтельман. Так він відреагував на нещодавню публікацію від CNN про країни, де росія намагалася підкупити політиків або цілі партії.

На його думку, росія витрачала на це просто шалені гроші. За останні десятиліття, як вважає Шейтельман, вони вкинули на це щонайменше 30 мільярдів доларів.

Мені здалася смішною сума, яку оприлюднили в CNN. Ну які 300 мільйонів. За останні десятиліття там точно було не менше 30 мільярдів доларів. Ми вже бачили, як під час війни вони один за одним активували своїх агентів не лише на Заході, але й в інших країнах світу, – зазначив Шейтельман.

Росія часто підкуповувала окремі партії, фракції чи просто окремих політиків. Інколи вдавалося вийти на лідерів держав. На думку Шейтельмана, таким був президент Чехії Мілош Земан, який, вочевидь, з часом змінив свою позицію і зараз підтримує Україну.

Також Шейтельман нагадав неоднозначну про ситуацію у Боснії та Герцеговині. Там буквально кілька днів тому місцева Федерація футболу планувала провести футбольним матч у санкт-петербурзі зі збірної росії. Це – дає підстави припустити, що місцеві спортивні чиновники спокусилися на російські гроші.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Не менше $30 млрд. витратила рф на підкуп політиків в світі, – Шейтельман (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube