В рф планують мобілізувати ще 90 тис. на війну, – ГУР


12:5304.09.2022

Головне управління розвідки Міноборони інформує, що країна-агресор збільшує мобілізаційні резерви й планує мобілізувати близько 90 тисяч своїх військовослужбовців.

Про це повідомляє прес-служба ГУР з посиланням на слова Вадима Скибицького в ефірі національного телемарафону.

Як зазначається, при цьому застосовують різні підходи: і так звані добровольчі батальйони, і батальйони резервні, батальйони так званого “Боевого армейского резерва страны” (БАРС), які вони зараз комплектують в кожному військовому окрузі для того, щоб поповнити втрати, наростити свої зусилля, і збільшити чисельність саме того угруповання, яке може бути застосоване проти нашої держави.

Однак Скібіцький додав, що сьогодні РФ має значні проблеми в комплектуванні збройних сил.

Час спливає, бліцкригу вони не отримали. Чи допоможе мобілізація більшої кількості осіб в рф? Мабуть, все ж таки ні. Тому що моральний стан військовослужбовців, як ведуть бойові дії, знижується, по-перше. По-друге, на контракт, на добровільний вступ до лав зс рф все менше охочих. Крім того, розпочалася паніка серед населення великих міст, тому що ніхто не хоче просто так іти служити до збройних сил, а тим більше йти на війну – підсумували у розвідці.

Нагадаємо, раніше повыдомлялося про масову відмову солдатів РФ повертатися з Казахстану додому. Йдеться про тисячі військовослужбовців із повним озброєнням та технікою. 

Нагадаэмо також, що за даними британськоъ розвыдки, влада рф не виплачує своїм солдатам обіцяних зарплат і пенсій, що є серйозною загрозою боєзжатності.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В рф планують мобілізувати ще 90 тис. на війну, – ГУР' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube