Клімкін припустив, що Захід і формально вступить у війну в Україні (ВІДЕО)


22:5125.08.2022

Війна Росії проти України може стати класичною Третьою світовою, якщо війська НАТО вступлять до неї.

Український дипломат Павло Клімкін наголошує, що дискусії з цього приводу ведуться від початку повномасштабного вторгнення Росії. 

Таке припущення в ефірі Радіо НВ сказав Павло Клімкін, дипломат, міністр закордонних справ України 2014−2019 років.

“Вони офіційно кажуть, що не хочуть стати частиною цієї війни. Наголошую: вони вже є на нашому боці, але формально не частиною нашої війни. Проте дискусії про це ведуться. І в НАТО вже починають розуміти, що можуть виникнути в майбутньому умови, за яких вони стануть формально частиною цієї війни. І це буде класична Третя світова”, – зауважив Клімкін.

Він додав, є ймовірність, що формально у війну також вступить Захід. За словами Клімкіна, якщо раніше про це говорили за закритими дверима, тепер ці дискусії відбуваються вголос.

“Є значна ймовірність, що Захід формально вступить у цей конфлікт. Про це вже говорять вголос. Раніше про це говорили тільки в закритих дискусіях. Всім прекрасно зрозуміло, що Захід припинив дотримуватися тактики “а як би чого не вийшло”. Так, вони і далі намагаються уникнути ескалації, але логіка “а як би чого не вийшло” поступово відсувається”, — переконаний Клімкін.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube