“Маю надію, що ми побачимо перемоги”, – Резніков (ВІДЕО)


13:3125.08.2022

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що до кінця нинішнього року українці матимуть “хороші новини” щодо ситуації на фронті.

Про це він сказав у інтерв’ю Військовому телебаченню, відповідаючи за запитання, коли очікувати розв’язки війни.

За його словами, все залежатиме від багатьох чинників, проте він налаштований оптимістично.

“Я обізнаний оптиміст або добре поінформований, тому я маю певні позитивні надії, що в цьому році будуть хороші, приємні новини для всього українського суспільства та світу. Людям важливо побачити перемогу”, – сказав Резніков.

Він додав, що для перемоги Україні потрібна підтримка інших країн.

“За наявності у нас волі, бажання, готовності та вміння захищати себе нам потрібні ще інші види ресурсу – це зброя, набої, гроші для фінансування держави та багато інших речей. Ми маємо шанси перемогти скоріше і дешевше, з точки зору українських втрат, завдяки партнерському Альянсу. Я точно можу засвідчити, що наші партнери готові з нами працювати не тільки у короткостроковій, а й у довгостроковій перспективі”, – сказав міністр оборони.

За його словами, помилкою України було те, що ми надто довіряли своєму сусіду, настільки вірили, що “не дбали про свою армію”. “У нас з вами війна на виживання, і ми виживемо у цій війні, зламаємо хребта цьому Голіафу”, – переконаний Резніков.

За його словами, зараз він веде перемовини з партнерами щодо поставок нам сучасних танків і літаків.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube