В рф підірвали автомобіль ідеолога “руського миру” Олександра Дугіна, але загинула його донька (ФОТО, ВІДЕО)


05:3821.08.2022

Увечері 20 серпня у Росії підірвали автомобіль російського пропагандиста, ідеолога “руського миру” Олександра Дугіна. Внаслідок цього загинула його дочка Дар’я, проти якої було введено санкції Великобританії в рамках обмежень проти Росії за вторгнення в Україну.

Про це повідомляє російський засіб пропаганди ТАРС та соратники Дугіна, передає Ліга.

Як зазначається, автомобіль Toyota Land Cruiser Prado вибухнув у районі селища Великі Вяземи у Підмосков’ї, внаслідок чого водій загинув.

Соратник Дугіна Петро Лундстерм повідомив, що загинула Дар’я Дугіна, а в автомобілі мав бути її батько – вони збиралися разом повертатися із російського пропагандистського фестивалю.

У Росії підірвали джип пропагандиста Дугіна, загинула його дочка

Дугін приїхав на місце аварії.

У Росії підірвали джип пропагандиста Дугіна, загинула його дочка

Олександр Дугін у 2014 та 2015 роках внесений до списків санкцій Євросоюзу, США та Канади. Його дочка Дар’я в липні була внесена до санкціонних списків Великобританії.

З початку 2000-х років Дугін відстоював ідеї євразійства, руського миру і крайнього руського етнічного націоналізму, пропонуючи їх як ідеологічну платформу російської влади, яку він дорікав у відсутності будь-якої ідеології. Прихильник введення військ в Україну та окупації усієї її території, крім західних областей.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В рф підірвали автомобіль ідеолога “руського миру” Олександра Дугіна, але загинула його донька (ФОТО, ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube