Посольство Узбекистану попередило своїх громадян в Россії: за участь у війні в Україні очікує тюремний строк


20:3111.08.2022

Посольство Узбекистану в Росії попередило узбецьку діаспору про те, що будь-яка форма участі в російському вторгненні в Україну карається узбецьким ув’язненням на строк до 10 років, фактично засуджуючи спроби вербування російських добровольців серед іммігрантів із Центральної Азії.

Посольство зазначило, що узбецьке законодавство забороняє всім громадянам займатися найманством, і попередило узбеків уникати будь-яких «провокацій».

Раніше ISW повідомляв, що голова Товариства середньоазіатських узбеків Пермського краю Джахонгір Джалолов закликав узбецьких громадян, які проживають або працюють у Пермському краї, сформувати добровольчий батальйон у Пермському краї для підтримки російських військ в Україні. Російський пропагандист Маргарита Симоньян підтримала пропозицію Джалолова та відзначила лояльність узбецької діаспори в Росії.

Нагадаємо: «Від кожного суб’єкта федерації по батальйону»: в рф хочуть набрати найманців з країн Центральної Азії, ув’язнених та представників віддалених регіонів© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube