«Питання про час закінчення війни прямо залежить від втрат росії. Чим більше буде втрат у окупантів, тим скоріше ми зможемо звільнити нашу землю» – звернення Зеленського (ВІДЕО)


22:3510.08.2022

«Збройні Сили України, наша розвідка та наші правоохоронні органи не залишать без відповіді сьогоднішні російські обстріли Дніпропетровщини. Цей черговий прояв російського терору, як і удари по Миколаєву та Харкову, укотре доводить, що потрібно збільшувати військову допомогу Україні. Що потужнішою буде наша зброя і що більшою буде дальність її застосування, то швидше закінчиться ця жорстока війна.

Що більше буде втрат в окупантів, то швидше ми зможемо звільнити нашу землю й гарантувати безпеку України. Якщо майже 43 тисячі загиблих російських солдатів не переконують російське керівництво, що їм треба шукати, як вийти з війни, значить, потрібно більше боротися, потрібно більше результатів. Щоб переконати».

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 168-ї доби повномасштабного російського вторгнення.  © Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube