Рішення щодо ненадання Україні далекобійного озброєння має бути переглянуто – Волкер


17:2106.08.2022

Колишній спецпредставник США по Україні посол Курт Волкер вважає, що обмеження на надання Україні далекобійних снарядів дальністю 300 км є невиправданим і має бути переглянуте.

Про це він заявив журналістам, передає Укрінформ.

Дипломат наголосив, що вважає “безглуздим” обмеження на надання Україні снарядів з далекобійністю 300 км, при цьому передаючи снаряди дальністю лише 80 км.

«Чому має бути це розмежування? Тому що аргумент, який часто використовують: «Ох, ви знаєте, ми думаємо, Україні не слід бити по російській території». По-перше, у цьому не має сенсу, тому що росія бʼє по Україні з російської території, тож аби захистити себе, потрібно мати змогу боротися з тими, хто бореться проти тебе. Мова не про захоплення якихось територій в росії, а про самозахист. Тож цей аргумент – нісенітниця», – заявив Волкер.

Крім того, за його словами, багато де, особливо в районі Харкова, російська територія ближче, ніж за 80 км.

«Що важливіше, є територія України, віддалена більш ніж на 80 км від українських сил, яку окупувала росія і за які вона бореться, наприклад, у Криму і на Донбасі. Тож чому б нам не надавати Україні збройні системи, які б дозволили їй боротися на своїй території? Це взагалі нелогічна умова. Це приклад обумовленості, що, на мою думку, має бути переглянуто», – наголосив американський дипломат.

Як повідомляло Інше ТВ, Внаслідок нічного ракетного обстрілу Миколаєва важко поранені 2 людини

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Рішення щодо ненадання Україні далекобійного озброєння має бути переглянуто – Волкер' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube