Баканов звернувся до українців: нагадав про свої досягнення в СБУ та єдність перед лицем ворога


13:0519.07.2022

Іван Баканов, поки ще голова Служби безпеки України, відсторонений від своє посади президентом Зеленським пізно ввечері 17 липня, звернувся до українців та співробіників Служби.

Голова СБУ, подання про звільнення якого вже знаходиться на розгляді Верховної Ради, заявив, що займається не піаром, а справами. Але Баканов нагадав про підозру Медведчука, кримінальну справу проти Порошенка та заявив, що Київ в березні вдалося відстояти, тому що СБУ нейтралізувала мережі россійських агентів. Втім, опальний друг президента побіжно згадав і “прорахунки”.

Наводимо текст звернення дослівно:

Зазвичай, коли Голова Служби безпеки України йде з посади, прийнято гучно звітувати про професійні здобутки. Я теж міг би вдатися до такої практики – результати є і їх чимало.

Проте з самого першого дня в Службі я сповідував інший принцип – реальні справи не потребують словесної допомоги. Особливо в спецслужбі.

Бо результат – самодостатня величина, яка не залежить від будь-яких суб’єктивних оцінок. Політичних інтриг та інших передумов. Тим більше у такій надчутливій сфері, як державна безпека.СБУ – не політична структура, а її Голова – не політик. Ми займалися справами, а не піаром. Будували максимально прозорі відносини з суспільством, яке наразі чимало знає про досягнення Служби за останні 3 роки.

Звісно, скептики будуть завжди. Але пропоную їм поставити собі кілька простих питань:

  • За каденції якого Голови СБУ було затримано і оголошено підозру куму Путіна?
  • Коли ще Служба безпеки розслідувала кримінальні справи, де фігурують топполітики і лідери парламентських фракцій?
  • Чи були коли-небудь більш масштабні та масові викриття ворожих агентів у різних державних органах, ніж за останні роки?
  • Хто саме системно взявся за проросійські партії і почав протидіяти ворожій пропаганді?
  • Коли у державну власність стали повертати майно і важливі об’єкти інфраструктури, які різноманітні ділки прибрали до рук раніше?

Цей перелік можна продовжувати далі.Так, не все із запланованого вдалося довести до кінця. Були й прорахунки, причини яких слід аналізувати окремо. Водночас варто пам’ятати – складно за кілька років змінити систему, яка десятиліттями зазнавала впливу сильного і підступного ворога, що володіє необмеженими ресурсами. Нагадаю, ворог прагнув захопити Київ та країну за 3 дні. І серйозну ставку робив на власні агентурні мережі, які мали проявитись на початку повномасштабного вторгнення. Та в цей найбільш кризовий момент ворожі агенти не спрацювали – СБУ заздалегідь вибудувала чітку систему з їх нейтралізації. І це теж один із результатів, який свідчить про рівень роботи спецслужби.

Я щиро дякую за службу кожному чесному і професійному співробітникові СБУ. Я вдячний народу України за довіру протягом цих трьох років. І сподіваюсь, що результати роботи наступних керівників СБУ будуть лише кращими. І наостанок: зараз, коли кожного дня гинуть найвідданіші сини та доньки України, коли російські ракети вбивають наших дітей і випалюють український хліб – не слід забувати про єдність. Та нашу силу в ній. Ми маємо спільно і впевнено рухатися до нашої єдиної мети – перемоги над ворогом!

Нагадаємо, Баканова звинувачують в тому, що серед призначених за часів його керівництва СБУ вищих офіцерів Служби виявилися зрадники, ними були, зокрема, здані россіянам карти мінних полів в Херсонській області, біжав за кордон з серкетними документами генерал Андрій Наумов, який від Баканова одержав наширші повноваження, тощо.

Втім, бізнес та громадскість більше турбувало те, що за Баканова СБУ нібито повернулася до “кришування” найбільш рентабельних видів бізнесу, і контроль економіки займав більше уваги, ніж боротьба з россійськими агентами.

З іншого боку, багато ЗМІ та експертів експертів нині вважають, що звільнення генпрокурора Ірини Венедиктовох їта голови СБУ Івана Баканова призводить до концентраціх контролю за всім силовим блоком в руках секретаря ОП Андрія Єрмака та його заступника Олега Татарова.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Баканов звернувся до українців: нагадав про свої досягнення в СБУ та єдність перед лицем ворога' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube