Півсотні країн ООН засудили спроби рф виправдати війну наративами про «неонацизм»


13:5112.07.2022

Майже 50 держав ООН поширили у понеділок заяву із засудженням намагань росії виправдати воєнне вторгнення в Україну через брехливі наративи щодо сусідньої країни.

Про це передає власний кореспондент Укрінформу у Нью-Йорку.

«Ми засуджуємо росію за те, що вона знову зловживає своїм місцем у Раді Безпеки ООН для поширення дезінформації, – ідеться в заяві. – Ми відкидаємо зусилля росії зі спотворення історії у своїх політичних цілях та просування вкрай шкідливих брехливих наративів і дезінформації про сусідні країни, зокрема шляхом навішування на інших ярликів «неофашистів» і «неонацистів», які не мають під собою жодних підстав».

Сьогоднішня неофіційна зустріч, яку організувала рф для членів Ради Безпеки ООН, – «це ще одна цинічна і прозора спроба росії виправдати своє неспровоковане, повномасштабне й незаконне вторгнення в Україну», вважають автори заяви

Зазначається, що таким чином росія намагається відвернути увагу міжнародної спільноти від кричущих порушень нею Статуту ООН та інших норм міжнародного права.

Автори заяви наголошують, що й далі засуджуватимуть нацизм, неонацизм, антисемітизм, антиромський расизм та інші форми расизму, расової дискримінації, ксенофобії та нетерпимості.

У понеділок країна-агресор вкотре намагалася поширювати на організованій нею неформальній зустрічі в РБ ООН дезінформацію та брехню про Україну.

Нагадаємо, ООН зафіксувала 124 випадка сексуального насилля з боку россіських військ під час війни в Україні

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Півсотні країн ООН засудили спроби рф виправдати війну наративами про «неонацизм»' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube