Буданов впевнений у переломі в ході війни в серпні


14:3125.06.2022

Начальник військової розвідки Кирило Буданов вважає, що у серпні настане переломний момент у повномасштабній війні росії проти України на виснаження, а до кінця року масштабні бойові дії практично припиняться. Про це він розповів ITV News.

Він підкреслив, що говорив це ще у травні, і на кінець червня залишається за такої самої думки.

“Починаючи з серпня, відбуватимуться певні події, які продемонструють світу, що переломний момент починає відбуватися. Я вже говорив і повторю ще раз: до кінця року активні бойові дії зійдуть практично нанівець. У найближчому майбутньому ми відновимо контроль над нашими територіями”, – сказав він.

Водночас Буданов нарік, що Силам оборони, як і раніше, “завжди не вистачає зброї – нам потрібно більше зброї”.

Попри високі втрати на сході, пише ресурс, глава ГУР твердо впевнений у здатності Сил оборони відбити російське вторгнення: “путін не досягне успіху. Це трагедія, до якої він привів росію та Україну, і вона закінчиться катастрофою для росії. Нічим іншим”.

“Україна повернеться до своїх кордонів 1991 року, інших сценаріїв не буде, і жодних інших сценаріїв ми не розглядаємо”, – підсумував директор військової розвідки.

Нагадаємо, заступник голову ГУР МО Скибицький на днях заявив, що до кінця року не очікує заміни путіна на чолі россії, ані через переворот, ані через хвороби

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Буданов впевнений у переломі в ході війни в серпні' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube