«Багато в чому саме там зараз вирішується доля Донбасу» — Зеленський про Сєверодонецьк і підсумки 105 дня вторгнення (ВІДЕО)


22:1908.06.2022

«Сєвєродонецьк за підсумками й цієї доби, вже 105-ї доби повномасштабної війни, залишається епіцентром протистояння на Донбасі. Захищаємо наші позиції та завдаємо ворогу відчутних втрат. Це дуже жорстока битва, дуже важка. Мабуть, одна із найважчих за цю війну. Я вдячний кожному й кожній, хто обороняється на цьому напрямку. Багато в чому саме там зараз вирішується доля Донбасу».

Також Президент згадав про події 10-річної давнини.

«Рівно 10 років тому в цей день почався Євро-2012. Церемонія відкриття була у Варшаві, фінальна церемонія – в Києві. Матчі проводилися в різних містах наших двох країн, зокрема і в Донецьку, на «Донбас Арені». Всього лише 10 років минуло, а таке враження, що це було в іншому світі.

10 років тому наш Донецьк був сильним, гордим і розвинутим містом. А потім прийшла Росія.

Тільки повернення України, яке обов’язково буде, тільки наш прапор і тільки український закон означатимуть для цих територій, для цих міст просто нормальне життя – знову. Життя, яке там було. Мирне, безпечне, відкрите для світу. І, звичайно, – нові матчі команд світового рівня на «Донбас Арені»», — підкреслив Президент.

Звернення Володимира Зеленського до українців наприкінці 105-го дня вторгнення.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Багато в чому саме там зараз вирішується доля Донбасу» — Зеленський про Сєверодонецьк і підсумки 105 дня вторгнення (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube