Нове звернення Зеленського: шана масовим подвигам українців і «важка зброя — це найкраща інвестиція у збереження стабільності у світі» (ВІДЕО)


23:0224.05.2022

«Завершився вже третій місяць нашої оборони. Це великий термін. Термін, якого не передбачали провідні розвідки світу. Цього навіть не допускали наші вороги. І це те, що спонукає світ зовсім по-іншому дивитися на Україну. Це три місяці воєнних злочинів російських окупантів. Три місяці їхніх ударів, руйнувань і блокади. І три місяці масових подвигів наших людей, які захищають свою власну країну».

«Вдячний усім партнерам України, які допомагають. Але наголошую знову й знову: що довше триває ця війна, то більшою буде ціна захисту свободи не тільки для України, а й для всього вільного світу. Тому постачання Україні важкої зброї – реактивних систем залпового вогню, танків, протикорабельної та іншої зброї – це найкраща інвестиція у збереження стабільності у світі та недопущення багатьох жорстких криз, які Росія ще планує чи вже спровокувала».

Звернення Президента Володимира Зеленського за підсумками 90-го дня повномасштабного вторгнення.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Нове звернення Зеленського: шана масовим подвигам українців і «важка зброя — це найкраща інвестиція у збереження стабільності у світі» (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube