«Немає жодного консенсусу з Росією щодо згаданих Президентом Туреччини чотирьох пунктів» — Кулеба


16:5725.03.2022

Як повідомляло Інше ТВ, Ердоган розповів, у чому Україна готова поступитися РФ на переговорах, і що хоче запропонувати Путіну гідний вихід.

У коментарі для УП міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що немає жодного консенсусу з Росією щодо згаданих Президентом Туреччини чотирьох пунктів.

«Деякі ЗМІ цитують коментарі Президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана про перебіг переговорного процесу з РФ.

Наша держава щиро вдячна турецькій стороні і окремо Президенту Ердогану за політичну та гуманітарну допомогу, а також дипломатичні зусилля задля припинення війни Росії проти України.

Водночас важливо об’єктивно оцінювати ситуацію.

Немає жодного консенсусу з Росією щодо згаданих Президентом Туреччини чотирьох пунктів. Зокрема, єдиною державною мовою в Україні є і буде українська.

Та й загалом класифікація ключових тем переговорів на чотири або іншу кількість пунктів є некоректною. У підгрупах делегацій одночасно обговорюється багато різних питань.

Переговорний процес йде надзвичайно важко. Українська делегація зайняла сильну позицію і від своїх вимог не відмовляється. Ми наполягаємо, насамперед, на припиненні вогню, гарантіях безпеки та територіальній цілісності України.

Україна буде продовжувати діалог з Туреччиною та усіма іншими зацікавленими сторонами, аби відновити мир на українській землі. Сподіваємося, що Туреччина, як друг і стратегічний партнер України, буде також продовжувати підтримку на усіх треках.

Користуючись цією нагодою, також нагадую, що запровадження нових санкцій проти Росії та зміцнення обороноздатності України є не менш важливими факторами, аби зупинити російську воєнну машину та досягти бажаного прогресу на переговорах.

Така тристороння стратегія — санкції, військова підтримка, переговори — не повинна ніким ставитися під сумнів», — сказал Кулеба.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Немає жодного консенсусу з Росією щодо згаданих Президентом Туреччини чотирьох пунктів» — Кулеба' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube