Верховна Рада України до кінця року має ухвалити рішення щодо Конституційного Суду та закон про державний бюджет на 2021 рік – Зеленський (ВІДЕО)


20:3014.11.2020
Share Button

Верховна Рада України до кінця року має ухвалити рішення щодо Конституційного Суду та закон про державний бюджет на 2021 рік, тож жодні віруси не повинні стати на заваді роботі парламенту.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський, інформує сайт керівника держави, передає Інше ТВ.

У своєму відеоблозі глава держави зауважив, що чимало народних депутатів захворіли на COVID-19, зокрема спікер парламенту Дмитро Разумков та перший віце-спікер Руслан Стефанчук. 

«Їм бажаю здоров’я. І всім депутатам, незалежно від партії, бажаю здоров’я», – сказав Президент.

Водночас він зазначив, що цього року в парламенту ще багато роботи.

«Це і вирішення проблеми з Конституційним Судом, і прийняття бюджету у другому читанні. І можливі кадрові перестановки. Багато важливих законів, які ми обіцяли у своїй програмі, а тому жодні віруси не мають завадити нам, вам це зробити», – наголосив Володимир Зеленський.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук у відеоблозі висловив сподівання, що роботу парламенту буде продовжено, і попри відсутність частини депутатів ВР зможе виконати покладену на неї функцію.

За його словами, наступного тижня парламент розгляне законопроект про народовладдя через всеукраїнський референдум, проект закону про «інвестиційних нянь», яким передбачена державна підтримка інвестпроектів зі значними інвестиціями. Також розглядатимуться законопроекти про систему громадського здоров’я, про віртуальні активи, щодо захисту прав осіб із числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність, та низка соціальних ініціатив, спрямованих на захист населення України в період карантину через пандемію COVID-19, тощо. 

Всього, як зазначив Руслан Стефанчук, до розгляду на різних стадіях заплановано понад 100 законодавчих актів.

Як повідомляло Інше ТВ, Конституционный Суд Украины открыл производство о «штрафе Зеленского» за посещение кафе в Хмельницком

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button