Вулиці Миколаєва з російськими наративами: мер міста думає над поновленням роботи комісії з перейменування


18:0316.05.2022

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич думає над тим, щоб поновити роботу комісії з перейменування, щоб напрацювати рішення щодо зміни назв вулиць, які так чи інакше мають стосунок до країни агресора.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню «НикВести», передає Інше ТВ.

— Сьогодні є діюча наша комісія з топонімів. Думаю, що ми можемо поновити роботу цієї комісії, щоб, поки йде війна, розпочати цей діалог (з питань перейменування – прим.ред.). І вже сесію (міськради) збирати під конкретне рішення, а не для того, щоб обговорити те, що вулиці треба перейменовувати, — сказав Сєнкевич.

Як повідомляло Інше ТВ, 25 березня Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич заявив про те, що вул.Московську перейменують на вул.Маріупольську.Згодом в мережі навіть показали табличку з новою назвою вулиці.

Також перейменували Южно-Українську АЕС, і у Вознесенській громаді на Миколаївщині планують перейменувати 35 вулиць та 26 провулків.

Нещодавно у Миколаєві назвали топоніми з російськими наративами.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Вулиці Миколаєва з російськими наративами: мер міста думає над поновленням роботи комісії з перейменування' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube