Первомайский горсовет обратился к Президенту с требованием отменить постановление КМУ о повышении стоимости газа для населения с 1 ноября


10:3931.10.2018
Share Button

Президенту Украины адресовано обращение депутатов Первомайского городского совета 7 созыва относительно немедленной отмены Постановления Кабинета Министров Украины от 19 октября 2018 г. о повышении цены на газ для населения.

Соответствующее решение единогласно принято депутатами во время последней сессии городского совета, сообщает pervomaisk.info.

Результаты голосования опубликованы на официальном сайте городского совета. В частности, в обращении указывается, что новая цена практически в четыре раза выше рыночной.

«Ми, депутати Первомайської міської ради, вважаємо рішення Уряду від 19 жовтня 2018 року про підвищення ціни на газ для населення є неприпустимим і таким, що порушує конституційні права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги для всіх споживачів та порушенням їх конституційних прав на достойний рівень життя. Більше того, переконані, що боргова політика Уряду є неефективною і такою, яка шкодить національним інтересам і вітчизняній економіці. Наголошуємо, що внутрішні резерви України, за умови їх ефективного використання та викорінення корупції, дозволять забезпечити економічну незалежність держави, у тому числі й енергетичну…

У відповідності до пункту 15 статті 106 Конституції України Президент України зупиняє дію актів Кабінету Міністрів України з мотивів невідповідності Конституції з одночасним зверненням до Конституційного Суду України щодо їх конституційності.

Враховуючи вищевикладене, вимагаємо від Президента України виконати свій конституційний обов’язок перед громадянами і зупинити дію Постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року щодо підвищення ціни на газ для населення та вжити заходів щодо скасування вказаної Постанови Кабінету Міністрів України», – в частности, сказано в обращении.

Как сообщало Інше ТВ, Регуляторная служба не согласовала постановление КМУ о повышении цен на газ для населения с 1 ноября.

Также сообщалось: Гройсман: Было два варианта — договориться о росте цен на газ или дефолт

 

 

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Оставьте первый комментарий!

чтобы оставить комментарий

wpDiscuz

© Inshe.tv

Share Button