Керівництво компанії PepsiCo відвідало Миколаївщину: з січня 2023 року на двох підприємствах в області відновлено виробництво


07:0426.06.2024

У вівторок, 25 червня, у Миколаїв з робочим візитом прибула делегація компанії PepsiCo у складі віцепрезидента ланцюга постачання Центрально-європейського регіону PepsiCo Угу Булдука, генерального директора компанії PepsiCo в Україні Олександра Кисельова та старшого директора з безпеки регіонів Європи, Африки, Близького Сходу і Південної Азії компанії PepsiCo Енді Хоппера.

Бізнесмени зустрілись з начальником Миколаївської ОВА Віталієм Кімом, поінформували в пресслужбі МОВА.

Сторони обговорили проєкти для розвитку компанії та її обсягів виробництва в області, підвищення ефективності ведення бізнесу, а також сприяння розвитку громад Миколаївщини, на території яких PepsiCo веде свій бізнес.

Віталій Кім наголосив на важливості економічної стійкості регіону в умовах війни, яка безпосередньо впливає на економіку всієї країни, а отже й на благоустрій її громадян. Також подякував представникам PepsiCo за вагомий вклад у підтримку цього напрямку.

«Створення умов для повернення бізнесу в регіон є одним із основних напрямків нашої роботи ще з початку повномасштабного вторгнення. Так, у січні 2023 року було відновлено виробництво продукції на двох заводах компанії PepsiCo у Миколаївській області, які були частково пошкоджені внаслідок бойових дій. Загалом, починаючи з 2022 року майже 500 підприємств змінили місце своєї реєстрації з інших регіонів України до Миколаївської області. Для нас це дуже важливо, і ми боремося за кожного підприємця», – додав він.

Зі своєї сторони Олександр Кисельов підкреслив, що наразі в Україні виробляється понад 90% продукції компанії для потреб українського ринку і експорту. Заводи PepsiCo продовжують випуск продукції, а логістика працює на повну потужність для забезпечення продукцією споживачів та робочими місцями населення країни. Зокрема, у Миколаївській області компанія налічує понад 1000 співробітників.

Як повідомляло Інше ТВ, Робимо висновки. Coca-Cola і десятки інших пообіцяли вийти з РФ, але все ще там, – Bloomberg (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube