«Коротко про головне»: у Миколаєві відкрилась фотовиставка Олександра Уса (ФОТО)


19:2718.06.2024

«Коротко про головне» – так називається  нова виставка відомого фотохудожника та керівника міжнародного творчого об’єднання «Спокуса» Олександра Уса, яка розпочала свою роботу у галереї Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці бібліотеки, передає Інше ТВ.

«Коротко про головне» – справжній провідник у світ пейзажів та жанрових робіт Олександра Олександровича. Виставка знайомить глядача зі знімками, зробленими автором у різні періоди його життя. Експозиція є збіркою фотографій, з яких можна дізнатися про закордонні поїздки Олександра Уса, про його безмежну любов до річки Південний Буг, і як маяки посіли особливе місце в душі та серці фотографа.

«А це всього потроху, бо у мене є дуже багато альбомів. І ось я взяв ті роботи, які найбільше відзначені тими, хто їх дивиться у фейсбуку, на різних виставках. І ось тепер я їх зібрав. Це, безумовно, не всі. Але вибрав, на мій погляд, кращі», – говорить Олександр Ус.

«Коротко про головне» присвячена ще й 70-річному ювілею фотохудожника, який він відзначає сьогодні, 18 червня, тому і фотографій – 18. Але кожна з них – це мить, емоція, спогад, коротка, але дуже яскрава історія.

Як повідомляло Інше ТВ, «Берегиня затишку»: 24 травня у Миколаєві відкрилась персональна виставка Тетяни Веремієнко (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube