Нижня Саксонія передала Миколаївщині десять автомобілів для перевезення школярів (ФОТО)


13:0812.06.2024

У вівторок, 11 червня, під час Міжнародної молодіжної конференції в рамках IdeenExpo 2024 відбулася символічна передача одного з десяти автомобілів Volkswagen Multivans (T7) школярам із Миколаєва від землі Нижня Саксонія.

На церемонії передачі були присутні Прем’єр-міністр землі Нижня Саксонія Штефан Вайль, член правління та директор з питань праці Volkswagen AG Гуннар Кіліан, а також радник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації з питань освіти Андрій Зінченко, повідомили в Миколаївській ОВА.

Нижня Саксонія передала Миколаївщині десять автомобілів для перевезення школярів (ФОТО) 1
Нижня Саксонія передала Миколаївщині десять автомобілів для перевезення школярів (ФОТО) 13
Нижня Саксонія передала Миколаївщині десять автомобілів для перевезення школярів (ФОТО) 3
Нижня Саксонія передала Миколаївщині десять автомобілів для перевезення школярів (ФОТО) 14
Нижня Саксонія передала Миколаївщині десять автомобілів для перевезення школярів (ФОТО) 5
Нижня Саксонія передала Миколаївщині десять автомобілів для перевезення школярів (ФОТО) 15
Нижня Саксонія передала Миколаївщині десять автомобілів для перевезення школярів (ФОТО) 7
Нижня Саксонія передала Миколаївщині десять автомобілів для перевезення школярів (ФОТО) 16
Нижня Саксонія передала Миколаївщині десять автомобілів для перевезення школярів (ФОТО) 9
Нижня Саксонія передала Миколаївщині десять автомобілів для перевезення школярів (ФОТО) 17

Ці транспортні засоби використовуватимуться для перевезення дітей із сільської місцевості Миколаївської області до центральних шкіл, обладнаних укриттями. Метою є повернення частини дітей з домашнього навчання до очного навчання після пандемії COVID-19 та понад двох років повномасштабної війни. А компанія Malteser Hilfsdienst забезпечить належне використання цих автомобілів за призначенням у Миколаївській області.

«Нижня Саксонія продовжує твердо підтримувати український народ. Партнерство з Миколаївською областю формує добру основу для надання більшої допомоги людям у цьому регіоні. Я хотів би подякувати VW та Maltesern Hilfsdienst за цей важливий внесок у реалізацію партнерства Нижньої Саксонії та Миколаївської області. І тепер після тривалої фази домашнього навчання діти знову зможуть навчатися разом», – зазначив Штефан Вайль.

Своєю чергою, Гуннар Кіліан підкреслив важливість підтримки дітей з Миколаївщини.

«Десятьма автомобілями ми хочемо допомогти дітям Миколаївської області України знову брати активну участь у шкільних уроках і таким чином відновити нормальне життя. Разом із Malteser Hilfsdienst та Нижньою Саксонією ми беремо на себе відповідальність і водночас надсилаємо важливий сигнал про те, що люди, які майже два з половиною роки страждають від наслідків російської загарбницької війни, не самотні», – сказав Гуннар Кіліан.

Радник начальника Миколаївської ОВА Андрій Зінченко висловив вдячність партнерам з Нижньої Саксонії за їхню підтримку та наголосив на важливості цієї ініціативи для місцевих школярів.

«Ці автомобілі стануть символом надії та підтримки для наших дітей, допомагаючи їм повернутися до звичного шкільного життя. Дякуємо нашим партнерам за цей важливий внесок у майбутнє освіти в Миколаївській області. Разом ми робимо кроки до відновлення мирного майбутнього для нашої молоді», – зазначив Андрій Зінченко.

Нагадаємо, що у лютому цього року Прем’єр-міністр землі Нижня Саксонія Штефан Вайль та заступник начальника Миколаївської ОВА Микола Марінов ✍️підписали спільну заяву про наміри партнерського співробітництва. Земля Нижня Саксонія планує підтримати Миколаївську область у таких сферах, як реконструкція, економічне співробітництво та інтеграція до ЄС.

ℹ️Також з метою відзначення нового партнерства з Миколаївською областю, Державна канцелярія Нижньої Саксонії організувала Міжнародну молодіжну конференцію в рамках IdeenExpo 2024 спільно з Міністерством культури, Державним інститутом розвитку якості шкіл Нижньої Саксонії та спонсором проєкту Peer Leader International. Міжнародна молодіжна конференція відбувається з 9 по 12 червня 2024 року в Брауншвейзі та Ганновері. У конференції взяли участь учні віком від 14 до 17 років з Миколаєва та Нижньої Саксонії, а також молодь з інших європейських регіонів-партнерів Нижньої Саксонії.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube