Rheinmetall почне виготовляти німецькі БМП “Lynx” в Україні у 2024 році – Камишин


12:4912.06.2024

Концерн Rheinmetall почне виготовляти німецькі БМП “Lynx” в Україні у 2024 році.

Про це пише “Думка” з посиланням на коментар  міністра стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишина у Берліні 11 червня під час Конференції з відновлення.

За його словами, німецький концерн Rheinmetall випустить першу одиницю БМП “Lynx” в Україні вже цього року.

“Чому саме “Лінкс”? Це одна з найсучасніших платформ БМП. Для наших європейських партнерів це хороша можливість і випробувати її у бою, і зробити її кращою. А для наших воїнів сьогодні потрібна кожна додаткова машина, яка допоможе їм стояти на фронті”, – сказав міністр.

Зазначив, що деталі комплектування краще знатимуть виробники, відповідальні за кінцевий продукт.

У свою чергу виконавчий директор компанії Rheinmetall Армін Паппергер підтвердив, що перша БМП в Україні буде випущена вже цього року: “Цього року у нас буде перша БМП, яка буде зроблена в Україні”.

Однак Паппергер висловив стурбованість щодо бюджету збройних проектів в Україні. Він додав, що бюджетне аплнування складає лише 6-12 місяців, не більше. Він заявив, що політичне керівництво країн має домовитися про збільшення фінансування. “Європа в небезпечній ситуації”, – підкреслив керівник Rheinmetall.

“Якщо Україна програє, у Європи буде дуже масштабна проблема”, – підсумував він.

Довідка. Лінкс (нім. Lynx – рись) – німецька бойова броньована машина, розроблена концерном Rheinmetall AG. Lynx у варіанті бойової машини піхоти KF31 було вперше представлено публіці на виставці Eurosatory 14 червня 2016 року. Варіант KF41 був представлений на виставці Eurosatory Defense 12 червня 2018. Згідно з концепцією Rheinmetall, сімейство гусеничних броньованих машин Lynx знаходиться на передньому краї нового покоління сучасних БМП, спрямованого на броньовані автомобілі з малою вартістю одиниці продукції та тривалим терміном служби, а також прості в експлуатації. Одним із ключових принципів концепції Lynx є інтеграція перевірених підсистем із високотехнологічним рівнем виробництва для зменшення вартості та технічних ризиків.

Як повідомляло Інше ТВ, Укроборонпром і Rheinmetall відкрили перший спільний цех з ремонту і виробництва бронетехніки в Україні (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube