В Миколаєві керуючі компанії проводять ремонти внутрішньобудинкових мереж водопостачання: найбільше – «Місто для людей»


06:3511.06.2024

У Миколаєві діє Програма з відшкодування витрат на відновлення внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення співвласникам багатоквартирних будинків на 2023-2024 роки. На ці роботи з бюджету міста виділено 10 млн.грн.

Про результати цієї програми на своєму телеграм-каналі поінформував Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, передає Інше ТВ.

Так, міське КП «Бриз» відремонтувало водопровідні мережі у 6 будинках, а у 15 проводяться роботи. КЖЕП «Зоря» запланувало проведення цих робіт у 4 будинках.

 У 2  будинках ТОВ «Керуюча  компанія «Ліски-М» оновилися мережі. Аналогічні роботи провели в 10 будинках ТОВ «Перша Миколаївська управляюча компанія»

Найбільш активним учасником Програм стала  керуюча компанія ТОВ «Місто для людей Миколаїв». Станом на 1 червня  оновилися мережі в 60 будинках та вже в 150 ремонти тривають чи заплановані на поточний рік.

Також у Програмі взяли участь ОСББ міста – у 8 будинках вже виконані ремонти, а ще шість  вже на стадії підготовчих робіт.

«На зараз вже відшкодували 345 тисяч гривень та направлені на отримання компенсації документи на 925 тисяч гривень. Всі інші будуть отримувати кошти після прийняття робіт відповідною комісією», – додав Олександр Сєнкевич.

Мер Миколаєва нагадав, що співвласники багатоквартирних будинків можуть отримати часткову компенсацію вартості поточних ремонтів мереж водопостачання та водовідведення, але мова йде про ті, що розташовані лише в підвалах багатоповерхівок, та каналізаційні випуски. Отримати компенсацію можуть як керуючі компанії, так і ОСББ.

Кошти повертатимуть за ремонтні роботи, виконані в період дії програми, а сума компенсації складатиме 50% від загальної вартості виконаних робіт та витрачених матеріалів, однак не більше 150 тисяч гривень.

Всю додаткову інформацію можна дізнатись в департаменті ЖКГ за телефоном 53-77-06.

Як повідомляло Інше ТВ, програму компенсації з міськбюджету витрат мешканців на ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання у Миколаєві розробили минулого року.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube