На Миколаївщині прокуратура через суд хоче конфіскувати землю в Куцурубській громаді у росіян


18:5930.05.2024

Миколаївською окружною прокуратурою у взаємодії із СБУ в області виявлено факти порушення вимог земельного законодавства під час використання двома іноземними громадянами земельних ділянок сільськогосподарського призначення в межах Куцурубської територіальної громади Миколаївського району.

Про це повідомили в Миколаївській обласній прокуратурі, передає Інше ТВ.

Так, громадяни рф упродовж року після набуття права власності в порядку спадкування на три земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею понад 4 га, не відчужили їх, а один з них навіть передав свої ділянки в оренду приватним особам, внаслідок чого отримував дохід на території України.

Незважаючи на триваючі порушення вимог земельного законодавства, уповноважений орган Держгеокадастру України, до повноважень якого, окрім іншого, віднесено обов’язок звернення до суду з позовами про конфіскацію таких земель, будь-яких заходів реагування не вжив.

З метою поновлення порушених прав держави, окружна прокуратура звернулася до суду з позовами до громадян рф про примусову конфіскацію вказаних земельних ділянок на користь держави.

На даний час у справах відкрито провадження, їх розгляд триває.

Як повідомляло Інше ТВ, За рішенням ВАКС конфісковано траулер «Бухта Соколовская», який стояв у Миколаєві і належав російському олігарху© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube