Поширював матеріали із закликами до захоплення території України: житель Миколаївщини отримав 5 років і 1 місяць в’язниці


17:4728.05.2024

Первомайська окружна прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадження стосовно 53-річного жителя міста Первомайська за фактами посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників (ч. 1, ч. 2 ст. 110, ч. 2, ч. 3 ст. 436-2 КК України).

Про це повідомили в Миколаївській обласній прокуратурі, передає Інше ТВ.

У судовому засіданні прокурором доведено, що зловмисник з корисливих мотивів у соціальній мережі поширював матеріали із закликами до вчинення умисних дій зі зміни меж території та державного кордону України, а також чисельні матеріали про визнання правомірною збройну агресію рф проти України, тимчасову окупацію частини території України, глорифікації осіб, які здійснюють збройну агресію.

У ході судового розгляду чоловік свою вину визнав повністю.

Суд визнав його винним в інкримінованих кримінальних правопорушеннях та призначив покарання 5 років 1 місяць позбавлення волі.

Вирок не набрав законної сили.

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві судитимуть ворожого агента, який інформував росіян про розташування військових катерів у Миколаївському порту© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube