Сьогодні, 28 травня, о 01:05, на спецлінію 101 надійшло повідомлення про те, що по вул. Береговій у м. Миколаєві на території автогаражного кооперативу “Південний Буг” загорілись 2 гаражі.
На місце направлено відділення 1, 2 державних пожежно-рятувальних частин та чергову зміну оперативно-координаційного центру. По прибуттю встановлено, що існує загроза розповсюдження вогню на поруч розташовані гаражі.
![Вночі у Миколаєві горіли гаражі (ФОТО) 2 Вночі у Миколаєві горіли гаражі (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/1-479.jpg)
![Вночі у Миколаєві горіли гаражі (ФОТО) 4 Вночі у Миколаєві горіли гаражі (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/2-206.jpg)
![Вночі у Миколаєві горіли гаражі (ФОТО) 6 Вночі у Миколаєві горіли гаражі (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/3-139.jpg)
Завдяки своєчасно вжитим заходам вдалось вберегти 6 сусідніх та не допустити знищення ще 3.
За годину вогнеборці ліквідували пожежу на площі 80 кв. м її причина встановлюється.
Від ДСНС залучались понад 10 вогнеборців, 4 спецавтомобілі.