У Миколаєві побував Спеціальний уповноважений МЗС Греції з питань України Спірідон Ламбрiдiс (ФОТО)


17:4321.05.2024

У вівторок, 21 травня, у Миколаїв з робочим візитом прибула іноземна делегація на чолі зі Спеціальним уповноваженим Міністерства закордонних справ Греції з питань України Спірідоном Ламбрiдiсом.

Основними темами обговорення стали співробітництво між Україною та Грецією у сфері відновлення регіону, розвиток бізнес-зв’язків та організація грецькою стороною відпочинку влітку для дітей вразливих категорій в Греції.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім підкреслив важливість такої співпраці.

«Відновлення нашого регіону після ворожих обстрілів є пріоритетом й підтримка міжнародних партнерів, таких як Греція, є надзвичайно важливою. Ми вдячні за можливість співпраці та допомогу у відновленні нашої економіки та підтримці наших дітей», – зазначив він.

Спірідон Ламбрiдiс, своєю чергою, висловив підтримку Україні та готовність Греції сприяти відновленню інфраструктури та економіки регіону.

«Ми готові співпрацювати для відновлення Миколаївщини та забезпечити дітям, які постраждали від війни, можливість безпечного відпочинку в Греції», – сказав він.

Зазначимо, що до складу делегації увійшли Генеральний консул Грецької Республіки в м. Одеса Дімітріос Дохтсіс та Почесний консул Грецької Республіки в м. Херсон Пантеліс Бумбурас.

Як повідомляло Інше ТВ, До Києва приїхала глава МЗС Німеччини© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube