Миколаївські параплавці здобули 24 нагороди чемпіонату України (ФОТО)

19:5620.05.2024

15-18 травня у м. Полтава проходив чемпіонат України з параплавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

У змаганнях прийняли участь 8 спортсменів від Миколаївської області – 4 спортсмени від Миколаївського регіонального центру «Інваспорт» (Гонтар Анна, Колісніченко Марія, Паламарчук Сергій, Василенко Дмитро), 1 представник ФОКу інвалідів «Вікторія» (Мальцева Ангеліна) та 3 представники від МОК КДЮСШ (Колісник Олег, Кірєєв Микола, Любенко Ростислав).

Як повідомляє «Миколаївський Інваспорт», наші спортсмени виступили дуже вдало та вибороли 24 медалі: 10 золотих, 7 срібних та 7 бронзових.

Так, МСУМК ГОНТАР Анна стала триразовою чемпіонкою України на дистанціях 50 м вільний стиль, 100 м на спині та 50 м батерфляй.

МСУ ВАСИЛЕНКО Дмитро здобув три золоті медалі на дистанціях 50 м вільний стиль, 100 м вільний стиль, 100 м брас.

МСУМК ПАЛАМАРЧУК Сергій став чотириразовим срібним призером на дистанціях 50 м на спині, 50 м вільний стиль, 100 м вільний стиль та 200 м вільний стиль.

МСУ МАЛЬЦЕВА Ангеліна стала чемпіонкою на дистанції 100 м на спині та здобула «срібло» на дистанціях 50 м на спині та 50 м вільний стиль.

МСУ КОЛІСНІЧЕНКО Марія стала триразовою чемпіонкою (50 м вільний стиль, 50 м брас, 50 м на спині), срібною (150 м комплексне плавання) та бронзовою (100 м вільний стиль та 200 м вільний стиль) призеркою.

КМСУ КОЛІСНИК Олег – чотириразовий бронзовий призер на дистанціях 100 м вільний стиль, 200 м вільний стиль, 150 м комплексне плавання та 50 м брас. Окрім цього, Олег виконав норматив майстра спорту України.

КІРЄЄВ Микола здобув бронзову медаль на дистанції 50 м брас.

Підготували спортсменів тренери: Вдовиченко Геннадій, Воронцова Оксана, Сальнікова Олена, Ільїна Тетяна, Козленко Андрій, Нагієва Алла, Бойченко Оксана та Тюветський Денис.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївські спортсмени здобули 6 нагород 37-го Відкритого чемпіонату Європи з кіокушин карате (ФОТО)