Знайомтесь, бойовий офіцер «Джуді»: «Жодного разу не пошкодувала, що стала до лав 73-го морського центру ССО»


10:2718.05.2024

«Джуді» – оперативний офіцер одного з загонів 73-го морського центру ССО.

Її розповідь про війну, спецоперації та побратимів опублікована на фейсбук-сторінці 73 морського центру СпП ім кошового отамана Антіна Головатого, передає Інше ТВ.

«Повномасштабне вторгнення почалося для мене з бойової тривоги о 5-й ранку. Все як завжди: отримання зброї та спорядження, висування в зону відповідальності.

На той момент я була дуже спокійною, адже все виглядало для мене звичайним. Але близько 7-ї ранку неподалік частини пролунав вибух від авіації противника. І я зрозуміла: все почалось. Мене переповнював адреналін, а в голові лише промайнула думка: «Ну, нарешті ми нормально повоюємо». Як поїхала тоді, у 2022-му, так до сьогодні додому я не поверталася».

«Якщо говорити про успішні операції, в яких я брала участь, то це відбиття позицій і захоплення полонених на Запорізькому напрямку. А також задача, коли я та начальник розвідки наводили артилерію, що знищувала техніку і боєприпаси противника».

«Я на все життя я запам’ятаю кожну операцію, де загинули мої побратими… Я здійснювала стрибки з парашутом, тренувалась разом із хлопцями, занурювалась під воду і за весь цей час жодного разу не пошкодувала, що стала до лав 73-го морського центру ССО. І навіть уявити не можу яким би було моє життя зараз без нього».

«Я пишаюсь людьми, які разом зі мною виконують бойові завдання, маю за честь проходити службу і виконувати свій військовий обовʼязок в цьому центрі! І хай би що, але ми єдині у своєму роді, й цим не можна не пишатися».

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївська бригада морської піхоти в обличчях: Денис, командир екіпажу танку© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube