Корисно для екології та ЗСУ. Миколаївці зібрали чергову партію пластикових кришечок у рамках акції «Ворогам – кришка». Вантаж вагою 300 кг вже відправили на переробку, кошти від якої спрямовують на підтримку ЗСУ.
Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.
До доброї справи долучились діти, освітні заклади, ОСББ, майстерня гончарства та ліплення “Keramutochka” тощо. Значну частину – 144 кг кришечок – зібрав один з ліцеїв Миколаєва, який раніше ставав переможцем у міського рейтингу «Екошкола року».
![«Ворогам – кришка»: миколаївці зібрали 300 кг пластику для підтримки ЗСУ (ФОТО) 2 «Ворогам – кришка»: миколаївці зібрали 300 кг пластику для підтримки ЗСУ (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/1-150.jpg)
![«Ворогам – кришка»: миколаївці зібрали 300 кг пластику для підтримки ЗСУ (ФОТО) 4 «Ворогам – кришка»: миколаївці зібрали 300 кг пластику для підтримки ЗСУ (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/2-58-768x1024.jpg)
![«Ворогам – кришка»: миколаївці зібрали 300 кг пластику для підтримки ЗСУ (ФОТО) 6 «Ворогам – кришка»: миколаївці зібрали 300 кг пластику для підтримки ЗСУ (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/3-35-938x1024.jpg)
![«Ворогам – кришка»: миколаївці зібрали 300 кг пластику для підтримки ЗСУ (ФОТО) 8 «Ворогам – кришка»: миколаївці зібрали 300 кг пластику для підтримки ЗСУ (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/05/4-25-496x1024.jpg)
Нагадаємо, що наразі за кошти, отримані в рамках акції «Ворогам – кришка», закуповують fpv-дрони, які дуже потрібні нашим захисникам.
Друзі, збір триває! Долучитись до нього і таким чином підтримати ЗСУ може кожен!
Приносьте кришечки від пластикових пляшок в офіс Центру енергоефективності Миколаєва (вул. Фалєєвська, 13) або телефонуйте за номером 063 221 93 67 і зібраний пластик заберуть фахівці центру.
Як повідомляло Інше ТВ, «Ворогам – кришка»: на початку березня у Миколаєві зібрали 250 кг пластикових кришечок на БпЛА для ЗСУ (ФОТО)