Головнокомандувач Збройних Сил України вручив державну нагороду воїну з Миколаєва


10:2509.05.2024

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський вручив державну нагороду Сергію Хвостенко з Миколаєва.

Про це повідомили в Миколаївському обласному ТЦК та СП, передає Інше ТВ.

Сергій Хвостенко став на захист України від початку повномасштабної війни: одягнув піксель 26 лютого 2022 року, оформившись у Миколаївському районному ТЦК та СП. Воїн бере участь у відсічі та стримуванні збройної агресії рф на посаді гранатометника в штурмовому відділенні у складі окремого штурмового батальйону 115-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

«Старший солдат Хвостенко виконує свої обов’язки сумлінно та професійно. Під час чергового інтенсивного бою він постійно підвозив боєкомплект та воду, слідкував за станом евакуаційного транспорту. Попри постійну втому Хвостенко продовжував у складних умовах виконувати важливі логістичні операції. Так, він забезпечив виконання бойового розпорядження в повному обсязі, чим забезпечив побратимів необхідними витратними матеріалами. Завдяки мужності та самовідданості цього воїна підрозділ зміг ефективно відбивати наступ ворога.

Нещодавно старший солдат Хвостенко був відзначений медаллю «Захиснику України». Високу державну нагороду військовослужбовцеві з Миколаєва особисто вручив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський», – мовиться в повідомленні.

Як повідомляло Інше ТВ, 180 бійців з фронту поповнили територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Миколаївщини (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube