180 бійців з фронту поповнили територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Миколаївщини (ФОТО)


21:1408.05.2024

Цієї весни понад 180 військовослужбовців з бойових бригад і батальйонів з пораненнями чи хворобами, пов’язаними з проходженням служби, приїхали до Миколаєва, щоб далі служити в ротах охорони ТЦК та СП області.

Про це повідомили у Миколаївському обласному ТЦК та СП, передає Інше ТВ.

«Ці бійці отримали можливість відпочити фізично після тривалих виснажливих бойових буднів, дехто за необхідності проходить реабілітацію. Утім психологічно їм непросто, адже тепер завдання пов’язані зі спілкуванням з цивільними громадянами. Залежно від стану здоров’я та компетентності кожен новоприбулий отримав відповідне призначення: працювати з паперами, нести службу добового наряду, оповіщати військовозобов’язаних про необхідність з’явитися до ТЦК та СП для уточнення облікових даних тощо», – розповіли про новоприбулих працівників ТЦК.

Вперше ротація відбулася навесні 2023 року. Тоді фронтовики замінили тих військовослужбовців ТЦК та СП, які перевелися до бойових частин протягом 2022 року. З того часу до територіальних центрів області прибуло понад 800 військовослужбовців бойових бригад.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині розслідується з десяток справ щодо перевищення повноважень працівниками ТЦК© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube