У Миколаївському зоопарку – знов іменинник: азійський слон Шанті (ФОТО)


19:1906.05.2024

6 травня 2024 року свій день народження відзначає азійський слон (Elephas maximus) на ім’я Шанті. Йому виповнюється 16 років.

Про це повідомили в Миколаївському зоопарку, передає Інше ТВ.

Народився Шанті в 2008 році в Ганноверському зоопарку. Прибув до Миколаївського зоопарку з Угорщини 10 листопада 2019 року, але не один, а із своїм товаришем Дінкаром. Тварини були передані за Європейською програмою збереження та розмноження рідкісних видів.

Слід зауважити, що череди, що складаються зі слонів-холостяків у природі, – поширене явище. В зоопарках також практикують утримання не тільки сімейних груп слонів, в які входять в тому числі самки з дитинчатами, а й самцевих груп.

Перш ніж Миколаївський зоопарк отримав від міжнародних партнерів цих велетнів, була проведена велика робота з реконструкції комплексу вольєрів, щоб вони відповідали прийнятим стандартам. Була значно збільшена площа літнього вольєра для слонів, побудовані приміщення для ветеринарного огляду і проведення необхідних маніпуляцій, встановлене нове обладнання для перегону, годівлі тварин, було обладнано навіс від сонця, зроблені різноманітні «іграшки» для тварин – колоди на ланцюгах, великій дзвін, в який дуже полюбляють дзвонити наші слони. В 2022 році, незважаючи на всі складності воєнного періоду, була проведена капітальна реконструкція великого басейну, щоб тварини мали змогу покупатись.

Також була відвідувачі мають змогу спостерігати за гігантами не тільки з рівня ґрунту, а й з висоти – завдяки пішохідному містку.

Як повідомляло Інше ТВ, 26 квітня 2024 року Миколаївському зоопарку виповнилось 123 роки.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube