З початку року Миколаївська митниця виявила порушень митних правил на майже 16 млн.грн.


16:4505.05.2024

За січень-квітень 2024 року Миколаївською митницею виявлено порушення митних правил на суму 15,9 млн гривень.

Про це повідомили в Миколаївській митниці, передає Інше ТВ.

Так, у І кварталі 2024 року Миколаївською митницею заведено 19 справ про порушення митних правил. Середня вартість безпосередніх предметів правопорушень становить понад 840 тисяч гривень.

Основними видами правопорушень, які були виявлені співробітниками управління боротьби з контрабандою та порушенням митних правил, стали:

• переміщення товарів з приховуванням від митного контролю (ст. 483 МКУ) – заведено 8 справ;

• дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру (ст. 485 МКУ) – заведено 5 справ.

Крім того, Миколаївською митницею було порушено 5 справ за фактом перевищення строку тимчасового ввезення товарів, у тому числі транспортних засобів особистого користування, транспортних засобів комерційного призначення або строку тимчасового вивезення товарів чи втрата транспортних засобів (ст. 481 МКУ).

За січень-квітень 2024 року до суду направлено 19 справ про порушення митних правил на суму 16,5 млн грн., судом було розглянуто 16 справ про порушення митних правил на суму 12,3 млн грн. За результатами розгляду справ судом прийнято рішення про накладення штрафів на суму 6,7 млн.грн. та конфіскацію предметів порушення митних правил на суму 10,6 млн.грн.

Варто зазначити, що основною тенденцією скоєння порушень митних правил з початку 2024 року стало використання підроблених документів та/або документів, що містять недостовірні відомості щодо визначальних характеристик товару та/або особливостей зовнішньоекономічної операції.

Як повідомляло Інше ТВ, Прикордонники вилучили скрипку Страдіварі на українсько-польському кордоні© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube