У Миколаєві почали запускати фонтани (ФОТО)


16:2201.05.2024

Від сьогодні, 1 травня, у Миколаєві почали запускати фонтани. Роботи проводить КП “Миколаївські парки”.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Цьогоріч працюватимуть не всі фонтани міста, а лише ті, які не потребують значних ремонтів та витрат коштів. Відтак запустили п’ять фонтанів, які розміщені в скверах “Манганаріївський”, “Макарова” на Намиві, “Каштановий”, “Чорновола”, а також на Флотському бульварі.

Як зазначає заступник директора КП “Миколаївські парки” Максим Доргаліс, ці фонтани працювали і минулого року.

“Наша бригада займалася їх обслуговуванням в 2023 році. На зимовий період вони були законсервовані. І, як ми бачимо, система працює без нарікань”, – сказав Максим Доргаліс.

Перед запуском фонтанів фахівці КП “Миколаївські парки” переглядають всі деталі, які були зняті на зберігання на зимовий період, обслуговують двигуни, підшипники та встановлюють їх на свої місця. Проводять тестовий запуск.

“Хочу зауважити, що всі фонтани набирають воду лише один раз і вона циркулює по колу весь сезон. Система може потроху підкачувати воду, якщо є сильні вітри. Тому витрати води відносно невеликі”, – наголосив заступник директора підприємства.

Вода у всіх фонтанах нашого міста така ж, як і в централізованій системі, – технічна. Тому, наголошує фахівець, пити її не можна.

Як повідомляло Інше ТВ, в березні в «Серці міста» Миколаєва невідомі вандали знов скинули гранітну кулю і пошкодили фонтан (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube