Вночі з 21 на 22 березня у сквері «Манганарівському» (більш відомому, як «Серце міста») невідомі під час комендантської години спочатку катались на електросамокатах, потім почали розпиття алкогольних напоїв та заподіяли матеріальної шкоди скверу.
Про це повідомили в КП «Миколаївські парки», передає Інше ТВ.
Вони зірвали ґратчасту решітку на фонтані, пошкодили ізоляцію та понівечили шар біля сходинок до фонтану.
Наразі дана ситуація взята на контроль правоохоронними органами.
В КП «Миколаївські парки» сподіваються, що причетні до скоєння даного акту вандалізму та інших вчинених порушень понесуть справедливе покарання.
![В «Серці міста» Миколаєва невідомі вандали знов скинули гранітну кулю і пошкодили фонтан (ФОТО, ВІДЕО) 2 В «Серці міста» Миколаєва невідомі вандали знов скинули гранітну кулю і пошкодили фонтан (ФОТО, ВІДЕО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/03/1-419.jpg)
![В «Серці міста» Миколаєва невідомі вандали знов скинули гранітну кулю і пошкодили фонтан (ФОТО, ВІДЕО) 4 В «Серці міста» Миколаєва невідомі вандали знов скинули гранітну кулю і пошкодили фонтан (ФОТО, ВІДЕО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/03/2-168-768x1024.jpg)
![В «Серці міста» Миколаєва невідомі вандали знов скинули гранітну кулю і пошкодили фонтан (ФОТО, ВІДЕО) 6 В «Серці міста» Миколаєва невідомі вандали знов скинули гранітну кулю і пошкодили фонтан (ФОТО, ВІДЕО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/03/3-130-768x1024.jpg)
![В «Серці міста» Миколаєва невідомі вандали знов скинули гранітну кулю і пошкодили фонтан (ФОТО, ВІДЕО) 8 В «Серці міста» Миколаєва невідомі вандали знов скинули гранітну кулю і пошкодили фонтан (ФОТО, ВІДЕО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/03/4-93-1024x768.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, скидати 250-кілограмові кулі з постаменту у сквері “Серце міста” стало чиєюсь збоченою розвагою. Подібний випадок переміщення гранітних куль у “Серці міста” було зафіксовано у січні 2021 року, а потім – в березні. А до того – восени 2020-го. Вандалів так і не знайшли.
Новий випадок з кулею був зафіксований майже рік тому, в квітні 2023 року. Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич тоді обіцяв 10 тис.грн. за інформацію про вандалів, але, мабуть, ніхто нічого так і не повідомив.