Прокуратура оспорює у суді законність детального плану прибережної частини Миколаєва


14:0901.05.2024

 Окружна прокуратура міста Миколаєва звернулась до суду з позовом про визнання протиправним та нечинним рішення Миколаївської міської ради, яким затверджено містобудівну документацію щодо частини території міста площею близько 200 га, що обмежена вулицями Лазурною, Київською, Генерала Карпенка, Нікольською, Великою Морською та береговою лінією Бузького лиману.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Зазначеним рішенням міська рада фактично змінила цільове призначення земельних ділянок площею близько 7 га у рекреаційних зонах загального користування мікрорайону «Леваневців» і Варварівського спуску, тим самим надавши ознак законності існуючій забудові, протиправність зведення якої встановлена численними судовими рішеннями за позовами прокурорів, та створивши умови для нового будівництва індивідуальних житлових будинків на цих територіях.

Крім того, у документі не визначено межі прибережної захисної смуги Бузького лиману, що створює загрозу забруднення водойми, узбережжя та знищення навколоводних рослин і тварин.

До того ж, зазначена містобудівна документація містить численні порушення законодавства в частині безпідставного неврахування пропозицій громадськості.

Справа перебуває у провадженні Миколаївського окружного адміністративного суду.

Як повідомляло Інше ТВ, наприкінці 2017 року Миколаївський окружний адміністративний суд визнав План зонування Миколаєва незаконним. В січні 2018 року Одеський апеляційний адміністративний суд залишив без змін ухвалу Миколаївського окружного адміністративного суду, який визнав незаконною План зонування території м. Миколаєва.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube