31-річного зловмисника слідчі затримали в порядку ст. 208 КПК України та повідомили йому про підозру. За скоєне йому загрожує до семи років ув’язнення.
Про це повідомили в поліції Миколаївської області, передає Інше ТВ.
Вчора, 11 квітня, до Первомайського райвідділу поліції надійшло повідомлення від приватного підприємця про те, що до його продуктової крамниці прийшов чоловік, який почав сварку з продавчинею. У ході конфлікту чоловік дістав викрутку, вдарив нею жінку в спину та пішов геть.
На місці події працювала слідчо-оперативна група райвідділу поліції та криміналіст. Під час проведення першочергових слідчих дій поліцейські упродовж години встановили місцезнаходження зловмисника, ним виявився 31-річний мешканець Первомайська. Слідчі затримали фігуранта в порядку ст. 208 КПК України.
39-річна потерпіла була доставлена до медичного закладу, її життю нічого не загрожує.
Нині за процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство, вчинене із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень». Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до семи років.
Найближчим часом у суді вирішуватимуть питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.
![На Миколаївщині під час конфлікту чоловік вдарив викруткою продавчиню (ФОТО) 2 На Миколаївщині під час конфлікту чоловік вдарив викруткою продавчиню (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/1-1-9-1024x682.jpeg)
![На Миколаївщині під час конфлікту чоловік вдарив викруткою продавчиню (ФОТО) 4 На Миколаївщині під час конфлікту чоловік вдарив викруткою продавчиню (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/1-2-4-844x1024.jpeg)
Як повідомляло Інше ТВ, Попросив телефон для термінового дзвінка і втік. Нахабу затримали на ринку в Миколаєві