Ухилився від сплати 3,5 млн.грн. податків у бюджет: миколаївські слідчі поліції завершили досудове розслідування відносно керівника підприємства


16:5402.04.2024

Викрили протиправну діяльність мешканця Миколаєва слідчі слідчого управління обласної поліції спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області ДСР НПУ за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Про подробиці цієї справи нагадали в поліції Миколаївської області, передає Інше ТВ.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що у 2020 році фігурант шляхом здійснення експортних операцій із вивезення за межі митної території України сільськогосподарської продукції подав до податкових органів недостовірні звіти та не повернув валютну виручку.

Внаслідок протиправних дій у встановлені діючим законодавством строки зловмисник не сплатив податок на прибуток та таким чином державний бюджет, за результатами відповідних експертиз, недоотримав податок у сумі понад 3,5 мільйони гривень.

Слідчі повідомили підприємцю про підозру за ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)» та нині завершили досудове розслідування вказаного кримінального провадження. Прокурори Миколаївської обласної прокуратури затвердили та скерували обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.

Нині підприємство відшкодувало понад 3,5 млн грн податків до бюджету.

Як повідомляло Інше ТВ, Власник Monobank Гороховський змінив реєстрацію в Дніпрі на Миколаїв і тепер сплачує податки до бюджету Миколаївської громади© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube