На Миколаївщині прокуратура у суді вимагає повернути державі майже 15 га лісу


21:1422.03.2024

Миколаївська окружна прокуратура до Господарського суду Миколаївської області подала позов в інтересах держави в особі Миколаївської облдержадміністрації до ГУ Держгеокадастру в області щодо усунення перешкод у користуванні землями державного лісового фонду шляхом визнання незаконним і скасування наказу, скасування права власності та державної реєстрації земельної ділянки вартістю понад 61 млн грн.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Прокуратурою встановлено, що Держгеокадастр при формуванні ділянки сільськогосподарського призначення, з порушенням порядку, без згоди держави в особі Кабінету Міністрів України, незаконно включив до її складу землі лісового фонду, які перебували у постійному користуванні державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» (на цей час ДСГП «Ліси України»).

Площа земель державного лісового фонду, що увійшла до сформованої земельної ділянки, складає 14,7 га.

Внаслідок цих незаконних дій, цінні землі лісового фонду вибули з постійного користування спеціалізованого держпідприємства та сформовані як землі сільськогосподарського призначення.

Питання збереження та відтворення лісів, як природних комплексів, є актуальним як для Миколаївської області, так і для держави в цілому, тому органами прокуратури постійно вживаються заходи до їх повернення у державну власність.

Наразі судом відкрито провадження у справі, її розгляд триває.

Як повідомляло Інше ТВ, Видобувне підприємство в Синюхиному Броді на Миколаєвщині з початку війни не платить за землю. Справа у суді© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube