Видобувне підприємство в Синюхиному Броді на Миколаєвщині з початку війни не платить за землю. Справа у суді


15:0918.03.2024

Господарським судом Миколаївської області відкрито провадження за позовом Первомайської окружної прокуратури, на виконання доручення Спеціалізованої екологічної прокуратури, в інтересах держави в особі Синюхино-Брідської сільської ради про стягнення з підприємства коштів за безоплатне використання земельної ділянки без оформлення правовстановлюючих документів.

Підставою для звернення до суду з позовом стало те, що підприємство з 2021 року дотепер, після закінчення строку дії договору оренди земельної ділянки, наданої для видобування корисних копалин площею 61 га, не вжило заходів до оформлення правовстановлюючих документів на вказані землі.

Як наслідок упродовж 2021 – 2023 років підприємство сплачувало за фактичне використання вказаної земельної ділянки незначну суму коштів, внаслідок чого Синюхино-Брідською сільською радою недоотримано кошти у сумі 14,5 млн грн..

З огляду на наявні порушення, прокурором подано до суду відповідний позов, розгляд якого наразі триває.

Віш ІншеТВ: з відкритих джерел відомо, що у Синюхиному Броді розташовані копальні з видобутку граніту. Скоріше за все, мова йде про них, хоча у прокуратурі воліють не називати підприємства, щодо яких ведуться справи.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube