У Кривому Озері чиновниця від освіти переплатила за вугілля 170 тис.грн. Будуть судити


12:4019.03.2024

Прокурором Кривоозерського відділу Первомайської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальниці відділу освіти Кривоозерської селищної територіальної громади Первомайського району за фактом зловживання службовим становищем, яке завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам ( ч. 1 ст. 364 КК України).

За даними слідства, обвинувачена, в порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», внаслідок безпідставної зміни істотних умов договору в частині підвищення ціни за вугілля для опалення шкіл громади, у вересні 2022 року необґрунтовано перерахувала товариству понад 170 тис грн бюджетних коштів.

У ході здійснення досудового розслідування, за клопотанням сторони обвинувачення судом  її було відсторонено від займаної посади.

Досудове розслідування здійснювалося ВП №3 Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області.

За вказане кримінальне правопорушення законодавством передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube