Юні боксери з Миколаєва посіли призові місця чемпіонату України, присвяченого пам’яті загиблих під час війни боксерів та тренерів (ФОТО)

17:0517.03.2024

10-17 березня у м.Вінниця відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів, присвячений пам’яті загиблих під час війни боксерів та тренерів.

У змаганнях брали участь і спортсмени з Миколаєва, які здобули нагороди турніру.

Про це повідомили в управління у справах фізкультури і спорту, передає Інше ТВ.

Так, спортсмен СДЮСШОР №6 Гусейнов Ілкін у ваговій категорії 50 кг провів 5 поєдинків. У 4 з них він отримав перемогу, але, нажаль, поступився у фіналі харків’янину Олександру Малахову та став другим номером збірної України серед юніорів. Тренує спортсмена Олексій Капацина.

Також спортсменки ДЮСШ з єдиноборств Телегіна Дарʼя та Фатич Дарʼя посіли 3 місце на турнірі. Тренують спортсменок Галина Вороблевська, Максим Фатич та Микола Хаджіогло.

Як повідомляло Інше ТВ, Збірна України вперше в історії стала переможницею зимових Дефлімпійських ігор (ФОТО)