Збірна України вперше в історії стала переможницею зимових Дефлімпійських ігор (ФОТО)

20:4512.03.2024

На Дефлімпіаді-2023 у турецькому Ерзурумі наша команда здобула 19 нагород (10 золотих, 5 срібних, 4 бронзових) та стала першою у медальному заліку.

На другому місці — збірна Китаю з 7 золотими нагородами, третє місце — у команди Австрії – 6 золотих медалей.

Про це повідомили в Міністерстві молоді та спорту України, передає Інше ТВ.

У заключний день змагань українки вибороли золоту нагороду в шахах. Склад чемпіонської команди Україна-1: Тетяна Бакланова (Донецька обл.), Наталя Мироненко (Полтавська обл.) та Світлана Гончар (Одеська обл.). Загалом, шахова команда України посіла друге місце серед країн-учасниць шахових баталій.

Українські дефлімпійці більш ніж вдвічі покращили золотий результат попередніх Дефлімпійських ігор – 2019, які були історичними по здобуттю нагород (4 золоті, 4 срібні та 3 бронзові) та на 8 медалей – за загальною кількістю нагород. А також вперше українські спортсмени з порушеннями слуху посіли перші місця у лижних перегонах та керлінгу.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївський парафехтувальник Олексій Закусілов здобув ще одну медаль чемпіонату Європи